Chemtrails a Fatima - čo môže čakať ľudstvo v roku 2017

Chemtrails a Fatima - čo nás čaká v roku 2017

Mnohí ľudia si všimli na oblohe biele čiary od lietadiel, ktoré však nemiznú ako tomu bolo dávnejšie, ale zostávajú visieť. Zaoberajú sa tým mnohí študovaní ľudia, ktorí však nie sú zo sektora nepriateľov sveta a Cirkvi a prichádzajú k rôznym zaujímavým zisteniam, ako že chemtrails obsahuje napríklad hliník a podobne. Myslím že väčšina ľudí si tento jav všimla a tiež si niečo o tom mnohí prečítali, kde je široká paleta názorov od odborných, až po vedecko-fantastické.

Mne vždy napadne páter Martin Malachi, ktorý čítal tretie tajomstvo Fatimské, pričom neustále prízvukoval - sledujte oblohu, sledujte oblohu, sledujte oblohu.

Ak skúšobne dnes dávajú do chemtrails hliník, čo im bráni aby tam dali nejakú pliagu, nejaké zhubné baktérie, ktoré zničia genocídou celé kontinenty?!

Manipulácia s počasím je jasná. Všimneme si to hlavne v zime, keď konečne nastúpi ako tak silnejšia zima, kde by mohlo konečne mrznúť, chvíľu tento stav tu je, ale o pár dní sa náhle všetko rozplynie a nastane paradoxne opačný efekt - nadmerné teplo. Tak je tomu aj dnes. Môj Syn má dnes takmer 6 rokov a nikdy som s ním nebol na zamrznutom jazere - pretože posledných 6 rokov ani jeden krát nebolo dopustené, aby jazerá zamrzli - vždy po mraze akoby príroda nastolila extrém náhleho oteplenia, čo je nezmysel, pretože príroda takto extrémne nepracuje. 

Tiež je možné si všimnúť, ako sa náhle dokáže zatiahnuť obloha ťažkými mrakmi, ktoré by za bežných okolností museli spustiť dážď, ale tieto mraky nám visia aj celý deň nad hlavami a dážď neprichádza...

Ak sa malo otvoriť proroctvo Fatimy v roku 1960, nielenže išlo o koncil ktorý bol špatný, ale išlo aj o veľký rozmach cestovania, zvlášť v leteckej doprave. Ak by proroctvo hovorilo o tom, že lietadlá budú posýpať ľudí nejakou ohavnosťou, aby ich nakazilo smrteľnou chorobou, sotva by si to niekto vedel predstaviť v 30 či 40 rokoch minulého storočia. No v roku 1960 kedy je letecká doprava v plnom prúde, ľudia by ľahšie pochopili že by mohlo prísť k takémuto útoku z neba.

Páter Malachi hovoril, že ľudia si budú myslieť, že zmeny v prírode sa dejú z popudu Božieho, ale pravda je taká, že tieto výkyvy robí človek! K tomu páter dodáva, že Fatima je apokalyptické posolstvo, nehovorí o vojnách (ktoré tiež budú sprevádzať toto posolstvo), ale Malachi hovorí o epidémii, ktorá vyhladí celé národy behom jednej noci!!!

Prezentovať sa dnes modernými tankami, raketami, obranou je síce pekné, ale proti takejto veci ako je posýpanie ľudstva epidémiou, sú všetky tieto veci iba hračky.

Už dnešná chorobnosť ľudstva dáva predzvesť k tomu, že niekto nám znižuje imunitu, pričom na tom dobre bohatne farmaceutický priemysel. Toto je však iba predzvesťou niečoho strašnejšieho. Kto zabráni diablovi a jeho poskokom, aby vyhladil celé národy cez jednu noc, pár náletmi so smrteľnou látkou?!

Toto je iba moje súkromné zamyslenie sa nad Fatimou, skladám si dieliky ktoré do seba zapadajú a jedným z možných dielikov je aj táto možnosť. Tiež ma k tomuto napadla ďalšia vec, kde sa hovorí v súvislosti s Fatimou, že živí budú závidieť mŕtvym. Ak by diabol urobil takúto zákernú genocídu, mohli by niektorí prežiť - ale to prežitie by mohlo byť horšie ako samotná smrť!