Knihy Pravého Katolíka

Keďže naše nepodarené vydavateľstvá akoby bránili dostať sa k tradičnej katolíckej literatúre, kde sa miesto toho vydávajú - liberálne, protestantsko-katolícke knihy, knihy bez Ducha Kristovho, knihy s falošným povzbudením - v zmysle Lutherovej revolúcie - ver a hreš, musíme si pomôcť sami. Prerábame klasické diela z PDF do textu, ktoré stratili autorské práva (70 rokov), následne ich dávame vytlačiť a tak sa zachovávajú tieto diela ako knihy. Aj keď je to amatérska nadšenecká tvorba, vždy je to lepšie, ako sa kŕmiť literatútou zavádzajúcou. 

Mnohí sa pýtajú ako sa dostať k takejto knihe. Naše knihy sú iba pre členov stránky. Členom stránky sa stanete jednoducho, stačí napísať kontaktný mail dolu v strede do priečinka - Chcem dostávať novinky zo stránky. Takto sa dozviete o novom titule, kde sa čaká na počet objednávok a takto budete mať najlepšiu cenu. 

Naša prvá kniha - Prvý diel Špiragovho katechizmu, vyšla vďaka stránke: http://tridentskaomsa.weebly.com - po prvm diele sa pripravuje druhý diel mravouka a tretí diel - sviatosti.